AKTUALNIE NA STRONIE: 784 OSOBY

Creed 3

Creed 3

Jan. 03, 2023163 Min.
Twoja ocena: 0
1 2

Opis

Creed 3 cały film

filmy Creed 3
Creed 3 Online

Trzecia część serii „Creed” jest opracowywana od jakiegoś czasu. Adonis Creed rozwija się zarówno w karierze, jak iw życiu rodzinnym. Zajmuje się także reżyserią filmu. W obsadzie jest jeszcze kilka osób, w tym Michael B. Jordan, który reżyseruje, oraz syn Clubbera Langa, który gra głównego złoczyńcę. Creed 3 gdzie obejrzeć w 2023 roku?

Creed 3 cały film reżyseruje Michael B. Jordan

Jedna z największych gwiazd filmowych wszechczasów przygotowuje się do swojego reżyserskiego debiutu filmem Creed III. Jordan, który grał Adonisa Creeda w drugiej części serii Rocky, zawsze chciał stanąć za kamerą.

Jednak wykorzystał swoją szansę przy takim projekcie z dużą pomocą. Ryan Coogler pomógł mu podczas produkcji. Kiedy nie reżyserował, Coogler pisał i produkował film.

Oprócz Cooglera, Jordan przypisał także powracającej obsadzie. Bradley Cooper, który grał rywala Adonisa Creeda w pierwszym filmie, również powróci. W filmie pojawi się także jego syn, Noah.

Akcja rozgrywa się pięć lat po drugiej części. W tym czasie Adonis postanawia zmierzyć się ze swoim byłym przyjacielem, Damonem Andersonem. Ale Anderson jest trochę palantem, a historia skupia się na złożoności przyjaźni i rodziny.

Jordan mówi, że tematy trzeciego filmu są dla niego bardzo osobiste. W jednym z wywiadów opowiedział o tym, jak chce pogłębić pracę, którą wykonał z Ryanem Cooglerem.

Adonis Creed rozwija się zarówno w życiu zawodowym, jak i rodzinnym

Adonis Wygląda na to, że Creed dobrze radzi sobie zarówno w karierze, jak iw życiu rodzinnym w filmach Creed. Kiedy walczy, by udowodnić swoją siłę ducha, wydaje się, że jego życie w końcu się układa. Ale następny przeciwnik, Damian Anderson, będzie najbardziej okrutnym, z jakim kiedykolwiek się spotkał.

W pierwszym filmie Creed Adonis (Michael B. Jordan) stracił panowanie nad sobą w walce z Viktorem Drago (Florian Munteanu) ). Jego ojciec, Apollo Creed, wyszkolił go, by stał się lepszym wojownikiem.

Drugi film, Creed II, przywrócił Drago i przedstawił jego syna, Viktora, co pomogło Adonisowi zostać mężem i ojcem. Niestety, nie tylko jego rodzina ma własne plany.

W trzecim filmie Adonis jest gotowy, by zrobić krok naprzód w swojej karierze. Obecnie jest bokserem. Jednak jego przeszłość powraca, by go prześladować. Od niego zależy, czy weźmie przyszłość swojej rodziny w swoje ręce.

Oprócz głównego bohatera Adonisa Creeda w filmie pojawią się także prawdziwi bokserzy. To pierwszy film sportowy wyświetlany w kinach IMAX.

Syn Clubbera Langa jest głównym antagonistą filmu creed 3 online

Jeśli chodzi o trylogię Creed, syn Clubbera Langa była mowa w mieście. Mówi się, że jest głównym antagonistą. Nie zostało to jednak potwierdzone. Więc, czy patrzymy na młyn plotek, czy na prawdziwą historię?

W tej chwili nie można na pewno wiedzieć, co będzie w trzeciej części serii. Ale pierwszy zwiastun jest z pewnością obiecujący. Oprócz Adonisa i Damiana w nowym filmie pojawi się także Phylicia Rashad jako Mary Anne. Oczekuje się, że do trio dołączy Canelo Alvarez. Miejmy nadzieję, że dzięki temu ostatni film z serii stanie się dzwonkiem dla oryginalnego filmu.

Postać Clubbera Langa była nie tylko złym facetem w Creed III , ale także ulubieńcem fanów. Chociaż postać nie miała największego nazwiska w boksie, był wojowniczym i bezpośrednim złoczyńcą. Jego styl walki był podobny do stylu młodego George’a Foremana. Creed 3 online tylko u nas!

Krytycy chwalili spin-off serii

Film Creed 3 online był chwalony przez krytyków i przyniosły wielkie zyski kasowe . Jednak Stallone planuje wycofać się z serii po wydaniu Creed II. Wcześniej aktor powiedział, że rozważa wycofanie się z serialu i nie planuje kręcić więcej filmów z serii. Ale potem postanowił zrobić spin-off. Ten nowy spin-off zatytułowany „Creed III” ukaże się w marcu. W filmie wystąpi Canelo Alvarez, mistrz wagi superśredniej, który jest zjednoczony w świecie boksu.

W zwiastunie Creed III fani zobaczyli Canelo Alvareza i Tony’ego Bellew, którzy powtórzyli swoje role z poprzedniego filmu. Ale rola Canelo jest niejasna. Nie jest też jasne, ile czasu Alvarez spędzi na ekranie. Niezależnie od tego, fani powinni być podekscytowani widokiem meksykańskiego boksera i jego roli w filmie. Gdzie obejrzeć creed 3? Film wyszukasz na stronie ultra-cda.pl.

Pierwszy film z serii – „Rocky” – został wydany w 1976 roku. Doprowadziło to do powstania serii filmy z udziałem byłych bokserów.

Zapraszamy również do obejrzenia poprzednich części Creed Narodziny legendy oraz Creed 2

Creed 3
Creed 3
Creed 3
Creed 3
Creed 3
Tytuł Creed 3

Reżyseria

Obsada

Michael B. Jordan isAdonis Creed
Adonis Creed
Tessa Thompson isBianca Taylor
Bianca Taylor
Jonathan Majors isDamien Anderson
Damien Anderson
Phylicia Rashād isMary Anne Creed
Mary Anne Creed
Wood Harris isTony 'Little Duke' Evers
Tony 'Little Duke' Evers
Florian Munteanu isViktor Drago
Viktor Drago
Tony Bellew isPretty Ricky Conlan
Pretty Ricky Conlan
Udostępnij6

Polecane filmy

Minari
Mortal Kombat Legends: Snow Blind
Bękart
Czas krwawego księżyca
Geostorm
Elegia dla bidoków
Tribal: Kanibale
Hugo i jego wynalazek
Zaginione dziewczyny
Dom na falach
Dobrzy nieznajomi
Misja Majnu
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.