AKTUALNIE NA STRONIE: 784 OSOBY

John Wick 4

John Wick 4

Jan. 22, 2023
Twoja ocena: 0
10 3

Opis

John Wick 4 cały film online

Opis Johna Wicka 4 Artykuł o John Wick 4 Filmy Johna Wicka 4
John Wick 4 gdzie obejrzeć?

Jeśli jesteś fanem serii filmów, prawdopodobnie nie możesz się doczekać, aby dowiedzieć się, co czeka Johna Wick 4 online. Z obsadą, w skład której wchodzą Keanu Reeves, Bill Skarsgard, Shay Hatten , i Donnie Yen, ten film z pewnością wprawi cię w osłupienie.

Chad Stahelski wraca do steru

Czad Stahelski wyreżyserował trzy poprzednie części popularnego „ franczyzy Johna Wicka. Teraz Stahelski został wybrany do kierowania nowym projektem od Paramount Pictures. Nowy film będzie oparty na powieści Toma Clancy’ego Rainbow Six.

Podobnie jak w przypadku poprzednich filmów Johna Wicka, zostanie wyprodukowany przez Chada Stahelskiego, Trevora Engelsona i Underground Films. Film będzie dystrybuowany przez firmę Lionsgate. W obsadzie znajdą się Laurence Fishburne, Donnie Yen, Scott Adkins, Ian McShane i Shamier Anderson.

Oprócz pracy nad serialem Johna Wicka, Stahelski pracuje także nad kilkoma innymi projektami. Obecnie produkuje film Netflix Black Samurai i ma rolę w nadchodzącym programie telewizyjnym Sony Project Nemesis.

Przed wyreżyserowaniem przebojowych filmów Johna Wicka Stahelski był kaskaderem i koordynatorem kaskaderów. On i Brandon Lee trenowali razem w Akademii Inosanto. Następnie wystąpili jako dublerzy dla Scarlett Johansson w filmie Czarna wdowa.

Pierwszym dużym reżyserskim występem Stahelskiego w filmie akcji był thriller akcji John Wick z 2014 roku. Jego drugim filmem była kontynuacja filmu, John Wick 2. Aż w końcu nadeszła pora na John Wick 4 cały film 2023. Obejrzyj tutaj.

Stahelski otrzymał zadanie wyreżyserowania filmowej adaptacji powieści Toma Clancy’ego Rainbow Six. Film będzie zgodny z książkową chronologią. Jednak fabuła pozostaje tajemnicą.

Następnym projektem Stahelskiego jest restart popularnego, kultowego filmu Highlander z 1986 roku. Oprócz pracy nad tym filmem planuje nakręcić trylogię oryginału.

Kolejnym z jego dużych projektów jest nadchodząca wersja Live-Action gry Ghosts of Tsushima na PlayStation. Ten film również wyreżyseruje Stahelski.

Inne projekty obejmują restart serii filmów „Highlander”. Planuje także film „Shibumi” dla Warner Bros.

John Wick 4 gdzie obejrzeć?

Film znajdziesz na ultra-cda.pl Keanu Reeves przygotowuje się na powrót swojego alter ego zabójcy, Johna Wicka. W ten weekend pojawił się na wydarzeniu medialnym. Gwiazda ujawniła kilka interesujących szczegółów na temat swojego nadchodzącego filmu.

Przede wszystkim pokazał swój charakterystyczny czarny garnitur. Nie tylko jest to idealny kolor do roli, ale tkanina jest również dość trwała. Ponadto Reeves stwierdził, że uwielbia kręcić filmy akcji, które są trudne do oglądania.

Po drugie, ujawnił, że nowy film będzie dłuższy niż dwie pierwsze części. Oczekuje się, że wejdzie za około 150 minut. Twierdził też, że to najtrudniejszy film, jaki kiedykolwiek nakręcił.

Na koniec aktor drażnił się z nowym plakatem. Oprócz nowego plakatu zapowiedział również, że zagra Johna Wicka w kontynuacji.

Na początek nowy film będzie reżyserował Chad Stahelski, reżyser pierwszych trzech części. Stahelski będzie także producentem filmu.

W obsadzie jest też wiele znajomych twarzy. Obejmuje to Donnie Yen, który gra Caine’a, starego kumpla zabójcy Johna Wicka. Ponadto Bill Skarsgard ma zagrać nowego złoczyńcę w postaci markiza de Gramont.

Nowy film ma zostać wydany 24 marca 2023 r. Plotka głosi, że filmowi towarzyszyć będzie przez spinoff zatytułowany Ballerina . Przy tak wielu ekscytujących szczegółach, to powinno być ekscytujące dla fanów. Jeśli chodzi o rzeczywistą datę premiery, w tej chwili nic nie jest ustalone.

Ale tymczasem spójrz na nowy plakat, obejrzyj wideo i ciesz się nowym Johnem Wickiem. Jeśli się już dowiedziałeś gdzie obejrzeć John Wick 4 to zostaw ocenę.

Donnie Yen

Donnie Yen to supergwiazda sztuk walki, która odcisnęła swoje piętno w Hollywood. Jego popularność jest porównywalna z Jackie Chanem i Jetem Li. Występował w filmach takich jak IP Man i Rogue One: Star Wars Story.

Wspomniana seria filmów „Ip Man”, która opowiadała o tytułowym mistrzu sztuk walki, odbiła się szerokim echem w branży. Od tego czasu często pojawia się w filmach o sztukach walki.

Donnie Yen to azjatycka supergwiazda. Znany ze swojego unikalnego stylu współczesnej walki ekranowej, jest jednym z odnoszących największe sukcesy aktorów-filmowców ze Wschodu. Oprócz aktorstwa jest także reżyserem, scenarzystą i producentem.

Nazwisko Donnie Yen będzie synonimem nadchodzących filmów John Wicka 4 online. Chociaż nie ma oficjalnego streszczenia fabuły, zwiastun pokazuje wiele wybitnych gwiazd kina akcji.

Powraca kilka znajomych twarzy, w tym Keanu Reeves, Laurence Fishburne i Bill Skarsgard. Wystąpią w najnowszej odsłonie pełnej akcji serii. Zapraszamy do obejrzenia poprzednich części między innymi John Wick 3.

John Wick 4
John Wick 4
John Wick 4
Tytuł John Wick 4

Reżyseria

Chad Stahelski
Reżyseria

Obsada

Keanu Reeves isJohn Wick
John Wick
Bill Skarsgård isMarquis de Gramont
Marquis de Gramont
Clancy Brown isThe Harbinger
The Harbinger
Udostępnij6

Polecane filmy

Niepamięć
Więzień labiryntu
Wielki Mur
Superman: Człowiek jutra
Ostatni wiking
Lucy
Wojownicze Żółwie Ninja
Godzilla II: Król potworów
Śledztwo Spensera
Niewidzialny człowiek
Iluzja
Wciąż cię widzę
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.