AKTUALNIE NA STRONIE: 784 OSOBY

Palm Springs

Palm Springs

Jul. 10, 2020USA90 Min.R
Twoja ocena: 0
7.5 2

Opis

Palm springs cda czy zalukaj

Aby opowiedzieć fabułę Palm Springs online, nowego filmu komediowego wyprodukowanego przez The Lonely Island, w skład którego wchodzą Akiva Schaffer, Andy Samberg oraz Jorma Taccone, trzeba byłoby zaspojlerować. To film, który rozpoczyna się dość przewidywalnie, aczkolwiek dość szybko zmienia swoją konwencję- jest po prostu genialny. Podstawowy, pozbawiony spoilerów opis mówi, że dwójka nieznajomych spotyka się na weselu w mieście Palm Springs. Jednym z nich jest chłopak druhny Nyles oraz druhna i siostra panny młodej Sarah. Utknęli tam z przyczyn od nich niezależnych, przez co zaczynają się do siebie zbliżać.

Brzmi to dość ogólnikowo, ale scenarzysta Andy Siara i reżyser Max Barbakow wykorzystują to jako punkt wyjścia do ekscytującego, przejmującego filmu. Rezultat ich wysiłków jest przezabawna komedia. Rozdzierający serce dramat i prawdziwie poruszająca historia miłosna, która ośmiela się powiedzieć, że życie jest lepsze z kimś bliskim u boku. Tak nie jest?

palm springs cda lektor pl online 2021 premiera

Palm Spring cały film 2021

Palm Springs cda w reżyserii Maxa Barbakowa to bardzo ciekawe i dające do myślenia doświadczenie. Często nie tylko bawi, ale i również naucza. Obsada – Andy Samberg, J.K. Simmons, Peter Gallagher oraz Meredith Hagner – jest bardzo utalentowana. Dlatego film jest pełen nieoczekiwanego rozwoju postaci jak i zwrotów akcji i śmiechu. Jednak mimo komediowego charakteru film uderza w nieoczekiwanie delikatny punkt. To humor okraszony smutkiem jak i samotnością oraz bezradnością. Palm Springs premiera działa w ukryciu – nie ogłasza swojego charakteru zbyt wyraźnie aczkolwiek szczególnie na początku. Sądząc po sekwencji otwierającej, gdy grupa ludzi zbiera się w Palm Springs zalukaj na weselu- myślisz, że to może być to typowa komedia romantyczna do obejrzenia z rodziną w niedzielny wieczór. Jak się jednak okazuje, Palm Springs jest pełne niespodzianek i pozytywnych emocji. Wiele z nich przyjdzie nam zobaczyć już na początku, ale część zacznie ujawniać się dopiero po kilku dniach, tygodniach jeśli nie dłużej.

Palm Springs online

Na weselu Nyles i jego kochająca młodsza dziewczyna. Misty spędzają czas w pokoju i od samego początku coś jest nie tak. Próbują uprawiać miłość, ale niewiele z tego wychodzi bo natrafiają na problemy. Nyles na weselu ubrany jest w hawajską koszulę, popijając podczas ceremonii duzo alkoholu co ją napędza. Sarah jest ponurą druhną, która wie, że jej rodzina uważa, że za dużo pije oraz prowadzi niestosowny tryb życia. W końcu jej młodsza siostra jest tak oddana, że ​​podarowała szpik komuś, kto tego potrzebował. Palm spring online to hit na miarę 21 wieku!

Jak może z tym konkurować starsza dziewczyna bohatera?
Sprawy szybko przybierają bardzo nieoczekiwany obrót. Okazuje się, że Nyles utknął w jakiejś pętli czasowej, aczkolwiek w kółko przeżywa ten sam dzień. Coś, jak Dzień Świstaka, który zna prawdopodobnie każdy z nas, aczkolwiek nie każdy oglądał. Sposób działania pętli czasowej ujawnia się powoli. Główny bohater wielokrotnie próbował się zabić, z brakiem rezultatów. Sypia ze wszystkimi na weselu przy różnych okazjach przez co okazuję się Casanową, w tym z jedną z druhen, aby urozmaicić sobie czas. Palm springs cda to hit. To nie ma znaczenia ale wciąż budzi się w tym samym pokoju hotelowym, a Misty namawia go, żeby się ubrał i z nią porozmawiał.

Koniecznie obejrzyj Palm Springs gdzie obejrzeć? Cały film online tylko tutaj! Zapraszamy do obejrzenia innych filmów z kategorii komedia: After 2 itp.

Oglądaj Online cały film Palm Springs Online Lektor PL CDA ZALUKAJ tylko u nas obejrzysz film Palm Springs CDA Full HD Po Polsku
Palm Springs
Palm Springs
Palm Springs
Palm Springs
Palm Springs
Palm Springs
Palm Springs
Palm Springs
Tytuł Palm Springs
Ocena IMDb 7.4 90,289 ocen
Ocena TMDb 7.4 1,326 ocen
Udostępnij0

Polecane filmy

Cloud 9
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
Projekt X
Rodzinka rządzi
Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun
Profesor Marston i Wonder Women
Renfield
Psi Patrol Film
Pięćdziesiąt twarzy Blacka
Sex Weather
Zaginione miasto
ParaNorman
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.