AKTUALNIE NA STRONIE: 784 OSOBY

Pętla

Pętla

Sep. 04, 2020Poland121 Min.PG
Twoja ocena: 0
6.3 9

Opis

Pętla online

Film Pętla online to film Patryka Vegii, twórcy wyśmienitych filmów takich jak: Botoks, Pitbull oraz wiele innych świetnych produkcji. Oprócz Vegii scenarzystami są Olaf Oszewski oraz Grzegorz Barłog. Akcja filmu toczy się w Polsce a dokładniej- na Podkarpaciu. Kilka scen filmu Pętla Vega toczy się w klubie nocnym „Rasputin” w Rzeszowie- mieście które w ciągu ostatnich lat stało się „mini” metropolią Polski. Ciekawostką jest to że Patryk zatrudnił najpiękniejsze tancerki tego oto klubu żeby pętla cały film oddał realizm.

 

alt=”pętla cały film online cda”Pętla cda czy zalukaj?

Niestety licencję na dystrybucję filmu Pętla Vegii posiada mało kin. Film na chwilę obecną zobaczycie w kinach lub u nas. Premiera Pętla miała miejsce 4 września 2020! Opinie o filmie są mieszane. Ulubieńcom Vegii się bardzo podoba, lecz są niektórzy co stawiają film w pozycji przegranej jeszcze przed obejrzeniem.

 

 

Pętla cały film o czym opowiada?

Pętla online opowiada o aferze Podkarpackiej- o siatce klubów nocnych, które były kontrolowane przez CBŚP. Dzięki nim zdobywał sekstaśmy z udziałem sławnych ludzi, polityków, duchownych itp. Była to walka w której udział brały polskie, ukraińskie i rosyjskie służby specjalne. Niektóre nagrania prezentowane w filmie są autentyczne- z ukrytych kamer. Pętla online nie zapomina o tajemniczej śmierci Dawida Kosteckiego– boksera i świadka w sprawie afery Podkarpackiej. 

 

alt=”pętla cda 2020 online”

 

Petla cda

Generalny dyrektor CBŚP po dojściu do władzy, pod pretekstem działań policyjnych zajmuje dom publiczny. Jednym słowem eliminuje konkurencję na Podkarpaciu.To był tylko początek aby stać się najbardziej wpływową osobą tamtych czasów na Podkarpaciu. Uczestnicy myśleli że mają zagwarantowaną anonimowość, ale to były tylko myśli. We wszystkich pokojach pracownicy zamontowali ukryte kamery, przez co Daniel i ukraińscy bliźniacy zbierali kompromitujące nagrania. Wszystko przebiegało idealnie, lecz po jakimś czasie ten proceder się ukrócił. Służby specjalne wpadły na trop agenta i przedstawili mu dowody na haniebne zachowania. Z łowcy zamienił się w zwierzynę.

 

 

 

Pętla
Tytuł Pętla
Ocena IMDb 3.8 93 ocen

Reżyseria

Patryk Vega
Reżyseria

Obsada

Antoni Królikowski isDaniel Śnieżek
Daniel Śnieżek
Piotr Stramowski isDawid „Cygan” Kostecki
Dawid „Cygan” Kostecki
Katarzyna Warnke isprokurator Alicja Konarska
prokurator Alicja Konarska
Henryk Talar isFather Daniela Śnieżka
Father Daniela Śnieżka
Tomasz Dedek isSzkutnik
Szkutnik
Marcin Zacharzewski isAleksiej Rysicz „Alex”
Aleksiej Rysicz „Alex”
Udostępnij47

Polecane filmy

After Porn Ends 3
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
La Princesa
Transformers: Ostatni Rycerz
Blood-C The Last Dark
Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie
Avengers: Wojna bez granic
Legion Samobójców
Mechanik: Konfrontacja
King’s Man: Pierwsza misja
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Stuber
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.