AKTUALNIE NA STRONIE: 784 OSOBY

Ruchomy chaos

Ruchomy chaos

Feb. 18, 2021USA109 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 ocen

Opis

Ruchomy chaos cda czy zalukaj?

Film ruchomy chaos to jeden z najlepszych filmów 2021 roku. Opowiada on o dystopijnym świecie w którym nie ma kobiet. Wszystkie żywe istoty i bakterie mogą słyszeć swoje myśli w „strumieniu” obrazów, słów i dźwięków zwanym „Hałasem”.  Ruchomy chaos film to amerykański hit- film akcji science Sci-Fi oraz przygodowy w reżyserii Douga Limana .

Ruchomy chaos premiera 2021

Premiera filmu miała miejsce w lutym 2021 roku. Scenariusz do filmu napisał Patrick Ness i Christopher Ford. Ruchomy chaos cały film opiera się na trylogii Chaos Walking, adaptując swoją świetną książkę. The Knife of Never Letting Go to książka autorstwa Patricka z 2008 roku. W filmie znajdziemy wiele świetnych aktorów takich jak Daisy Ridley, Tom Holland który jest znany z filmu Spider Man. Oprócz tych bohaterów cegiełkę do tej świetnej produkcji dołożyli Mads Mikkelsen, Nick Jonas oraz David Ovelowo.

Ruchomy chaos cda premiera 2021

Film został zapowiedziany w 2011 roku, czyli 10 lat temu ale musiał przejść kilka poprawek pierwszego tomu scenariusza. Charlie Kaufman oraz Jamie Liden musieli nanieść delikatne poprawki. Film ruchomy chaos cda to najlepszy film 2021 roku! Został w stu procentach dopracowany ponieważ zdjęcia do filmu zakończyły się dopiero w 2017 roku. Film ruchomy chaos cda miał mieć premierę w 2019 r. aby uwzględnić poprawki filmów w 2019 roku. W niezbyt odległej przyszłości Todd Hewitt (Tom Holland) odkrywa Violę (Daisy Ridley), tajemniczą dziewczynę, która rozbija się na jego planecie, gdzie wszystkie kobiety zniknęły, a mężczyźni są dotknięci „Hałasem” – a siła, która pokazuje wszystkie ich myśli. W tym niebezpiecznym krajobrazie życie Wioli jest zagrożone – a Todd przysięga, że ​​będzie ją chronić lecz będzie musiał odkryć własną wewnętrzną moc i odkryć mroczne sekrety planety.ruchomy chaos cały film

Ruchomy Chaos cały film znajdziesz u nas !

Na naszej stronie wyszukasz wiele świetnych filmów takich jak 365 dni, After 2 itp. Lions Gate Entertainment Corporation to prowadząca działalność pod nazwą Lionsgate. Jest to amerykańsko – kanadyjską firma rozrywkowa . Należy do AT&T i Comcast. Została założona przez Franka Giustrę 10 lipca 1997 roku w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej. Ruchomy chaos zalukaj czy cda to nurtujące pytanie. Na chwilę obecną nie ma ich na tych serwisach. W Kanadzie i obecnie ma siedzibę w Santa Monica w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Oprócz swojego flagowego działu Lionsgate Films , który w 2015 roku osiągnął siódmy co do wielkości dochód brutto w Ameryce Północnej. Firma obejmuje inne działy, takie jak Lionsgate Television i Lionsgate Interactive. Jest właścicielem różnych spółek zależnych, takich jak Summit Entertainment i innych.

 

Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Tytuł Chaos Walking

Reżyseria

Doug Liman
Reżyseria

Obsada

Daisy Ridley isViola Eade
Viola Eade
Tom Holland isTodd Hewitt
Todd Hewitt
Mads Mikkelsen isMayor David Prentiss
Mayor David Prentiss
Nick Jonas isDavy Prentiss Jr.
Davy Prentiss Jr.
Kurt Sutter isCillian Boyd
Cillian Boyd
Udostępnij5

Polecane filmy

Nerve
Uczciwy złodziej
Liga Sprawiedliwych: Wojna
Nieobliczalni 2
Porwana
Grawitacja
Plane
John Wick 3
Kurozając i zagadka Chomika Ciemności
007: Spectre
Ben 10: Destroy All Aliens
Athena
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.