AKTUALNIE NA STRONIE: 784 OSOBY

Śmierć na Nilu

Śmierć na Nilu

Feb. 09, 2022126 Min.
Twoja ocena: 0
5.5 2

Opis

Śmierć na Nilu cały film 2022

Od śmierci hollywoodzkiej aktorki Natalie Wood w 1981 roku wiele osób kwestionowało szczegóły jej śmierci. Wood weszła na pokład jachtu „Splendour” z mężem Robertem Wagnerem i aktorem Christopherem Walkenem po obiedzie z okazji Święta Dziękczynienia w listopadzie 1981 roku. Po kilku godzinach Wood zniknął z łodzi i został znaleziony martwy w wodzie w pobliżu wyspy Catalina. Wagner odmówił zaangażowania, ale siedem lat później zmieni swoją historię, kiedy powiedział, że pokłócili się, co doprowadziło do wypchnięcia żony za burtę, gdy próbowała odejść po ich kłótni.

Film Śmierć na Nilu cda został oparty na tym incydencie i tym, co wydarzyło się tej nocy w niejasnych okolicznościach. Scenariusz napisał Andrew Phillipsin, który napisał scenariusz do odnoszącego sukcesy filmu „The Rookie”. Dodano jednak fikcyjne scenariusze, aby zobrazować, co się faktycznie wydarzyło. Jacht miał kapitana Pete’a i jego pomocnika. Pracowali zespołowo i odpowiadali za bezpieczeństwo pasażerów i załogi jachtu.

O godzinie 21:00, kiedy czekali na kotwicy na zachód słońca, usłyszeli odgłosy dochodzące z pod pokładu i postanowili to sprawdzić. Znaleźli otwarte drzwi ładunkowe, co ułatwiało komuś wślizgnięcie się niepostrzeżenie. Z pod pokładu były drzwi prowadzące do miejsca, w którym spała Natalie, ale nic nie wskazywało na to, że ktoś był tam przed nimi. Weszli do kabiny i zobaczyli, że Natalie mocno śpi. Para poszła spać w oddzielnych rogach pokoju.

Pete i jego asystent wyszli na zewnątrz, aby sprawdzić łódź latarką. Nie znaleźli nic podejrzanego i wrócili do kabiny, gdy usłyszeli dobiegające z wewnątrz odgłosy. Nic nie widząc, postanowili wrócić na dół zaczerpnąć świeżego powietrza, ale z jakiegoś powodu zamiast zejść na dół, Pete postanowił wrócić na górę, nie mówiąc nic swojemu asystentowi. Asystent zapytał go, co robi, ale Pete zapewnił go, że tylko się czegoś rozgląda…

Śmierć na Nilu online kiedy ponownie wszedł po schodach, Pete zobaczył, że ktoś śpi w tym samym miejscu, w którym była Natalie. Założył, że to członek załogi, więc nic nie powiedział i ponownie, po zejściu na dół, aby sprawdzić łódź i nie mogąc znaleźć niczego niezwykłego, nadal spali. Śmierć na Nilu vider czy player ?

Pete obudził się następnego dnia tuż po wschodzie słońca. Tym razem wrócił do kabiny i stwierdził, że Christopher Walken śpi na jej miejscu zamiast Natalie. Wezwał swojego asystenta, ale nie było odpowiedzi.

Śmierć na Nilu 2022 to będzie hit tego roku! Polecamy również świetny film z kategorii kryminał- Najmro. Kocha, kradnie, szanuje.

Śmierć na Nilu
Śmierć na Nilu
Śmierć na Nilu
Śmierć na Nilu
Śmierć na Nilu
Śmierć na Nilu
Śmierć na Nilu
Tytuł Death on the Nile

Reżyseria

Kenneth Branagh
Reżyseria

Obsada

Kenneth Branagh isHercule Poirot
Hercule Poirot
Tom Bateman isMr. Bouc
Mr. Bouc
Russell Brand isDr Bessner
Dr Bessner
Ali Fazal isAndrew Katchadourian
Andrew Katchadourian
Dawn French isMrs Bowers
Mrs Bowers
Gal Gadot isLinnet Ridgeway-Doyle
Linnet Ridgeway-Doyle
Armie Hammer isSimon Doyle
Simon Doyle
Emma Mackey isJacqueline de Bellefort
Jacqueline de Bellefort
Udostępnij1

Polecane filmy

Bodyguard Zawodowiec
Baby Driver
Scooby-Doo!
Misja Greyhound
Kraina jutra
The Ledge
Viking
Smakosz: Odrodzenie
13 Godzin: Tajna misja w Bengazi
Tajniak
Os Dez Mandamentos: O Filme
300: Początek imperium
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.