AKTUALNIE NA STRONIE: 784 OSOBY

Uncharted

Uncharted

Feb. 10, 2022
Twoja ocena: 0
7.8 4

Opis

Oto moja recenzja nowego filmu „Uncharted”. W rolach Toma Hiddlestona, Wandy Sykes i Samuela L. Jacksona. To film akcji od początku do końca, który zabierze Cię na przejażdżkę kolejką górską pełną emocji i dreszczy. W tym filmie wygląda na to, że zła firma próbuje przejąć kontrolę nad całą Azją, przejmując kontrolę nad najcenniejszymi złożami mineralnymi w regionie: nieoszlifowanymi klejnotami zwanymi „nie-skamieniałościami”. Te nie-skamieniałości zostały znalezione na dnie Bajkału na Syberii w 1969 roku przez przyszłego prezydenta Władimira Putina, który był zdeterminowany, aby zidentyfikować je jako skamieniałości. W miarę rozwoju filmu zdajesz sobie sprawę, że może to być największy skarb na Ziemi. Wszystkie te wątki zostały ułożone w serii gier: „Uncharted cda”.

Uncharted 2022 cały film

Uncharted online wielu z naszych członków zostało powiedziane o tym filmie i serii gier. W rzeczywistości mieliśmy wiele gorących debat dotyczących zarówno ich rzeczywistych scenariuszy, jak i „co-jeśli”. Filmy oparte na grach wideo są zwykle nudne lub okropne, ale ten jest o wiele lepszy z kilku powodów. W tym nowym filmie zauważysz, że producenci znaleźli sposób, aby seria gier wyglądała i przypominała prawdziwy dokument. Za pomocą efektów specjalnych byli w stanie stworzyć na Syberii starożytną zagubioną cywilizację. Nie grałem w tę serię, ale mogę powiedzieć, że wykonali świetną robotę, tworząc to wyimaginowane zagubione społeczeństwo.

Uncharted gdzie obejrzeć

Jeśli grałeś w którąkolwiek z gier z tej serii, wiesz, że po zagraniu w nią nikt nie mógł przejść przez pierwszą część tego filmu, nie wyczuwając, że coś jest inne niż zwykle: atmosfera, muzyka, a zwłaszcza sposób, w jaki została nakręcona. Wszystko to idealnie łączy się, aby zapewnić przyjemne doznania dla tych, którzy cenią wyjątkową i piękną kinematografię. Jest to odkrycie zakopanego skarbu w stylu Kolumba. To dopiero początek prowadzący do wielu dalszych odkryć w przyszłości tej starożytnej cywilizacji.

Jestem bardzo podekscytowany tym nowym filmem, ponieważ będzie to pierwszy z możliwej trylogii opartej na serii gier Uncharted. Słyszałem od wielu fanów tej serii gier wideo, że w przyszłości ukażą się jeszcze co najmniej trzy filmy, co jest dobrą wiadomością, ponieważ wykonali świetną robotę przy tym pierwszym. Oglądając go, ciesz się jego oryginalnością i czystą wartością rozrywkową w spektakularnej scenerii i pełnej akcji przejażdżce.

Oto kolejna przepowiednia na następny film: trójkąt miłosny jako Nathan, który jest żonaty z Eleną Fisher, spotka piękną zbuntowaną kobietę o imieniu Katherine Marlowe, która może mieć z nim historię. Co się dzieje, gdy drogi tych dwóch kobiet się krzyżują? Nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć! Oceniam film Uncharted 2022 na cztery i pół gwiazdki.

Wśród filmów tego reżysera możemy wyróżnić świetny hit „Venom”. Zwiastun filmu Uncharted cały film znajdziesz tutaj.

Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Tytuł Uncharted

Reżyseria

Ruben Fleischer
Reżyseria

Obsada

Tom Holland isNathan Drake
Nathan Drake
Mark Wahlberg isVictor 'Sully' Sullivan
Victor 'Sully' Sullivan
Sophia Ali isChloe Frazer
Chloe Frazer
Patricia Meeden isSpanish Woman
Spanish Woman
Sarah Petrick isYoung Woman
Young Woman
Udostępnij4

Polecane filmy

लूप लपेटा
Wire Room
Alita: Battle Angel
W obronie własnej
The Ice Age Adventures of Buck Wild
Epoka Lodowcowa: Mocne Uderzenie
Noc oczyszczenia: Czas wyboru
Olimp w Ogniu
Black Adam
Batman: Zabójczy żart
Czarnobyl 1986
Siedem grzechów głównych: Przeklęty przez światło
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.