AKTUALNIE NA STRONIE: 784 OSOBY

365 dni

365 dni

Feb. 07, 2020Poland116 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
7 3

Opis

365 Dni cały film online

365 dni jest hitem filmowym, który został wydany w 2020 roku na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej. Aktualnie jest to adaptacja o gatunku erotycznym. Najlepszy tak naprawdę film w Polsce z tej kategorii. Film powstał na podstawie świetnej książkowej opowieści erotycznej Blanki Lipińskiej o tytule 365 dni online. Cały film jest świetny, według niektórych posiada najwięcej scen erotycznych ze wszystkich Polskich produkcji. Główną bohaterką filmu jest Laura Biel. Grana przez aktorkę Anna Maria Sekucka, która wyjechała odpocząć do słonecznej Sycylii, a dokładnie do kraju który się nazywa Włochy. Została dostrzeżona przez przystojnego bossa mafii. Był nim Massimo Torricelli, który jest bardzo bogaty i urodziwy. Laura zostaje porwana przez niego i otrzymała ograniczony czas aby się w nim zakochać.  365 dni cały film online jeśli go nie pokocha , będzie mogła odejść jak by nic się nie wydarzyło. Twórcy udostępnili już zwiastun na youtube. Jak większość znanych nam już filmów np. „After 2„.

365 dni film online

 

365 dni cały filmFilm u fanów budzi wiele kontrowersji, przede wszystkim ze względu na ilość scen erotycznych. Twórcy filmu nie mylili się w stwierdzeniu że film 365 dni cały film będzie hitem tak jak książka. Większość fanów filmów erotycznych jak i kina stwierdza że film 365 dni to polska odpowiedź na „50 Twarzy Graya”.

Mężczyzna wykorzystuje wszystkie dostępne mu metody aby podbić serce młodej kobiety- polki. Kobieta przetrzymywana będzie w pałacach, na wyspie. Bardzo drogie perfumy, helikoptery i jachty to tylko ułamek tego co kobieta otrzyma od bogatego chłopaka którego ma za zadanie pokochać. Film okazał się hitem filmowym i za niedługo pewnie otrzymamy kolejną część tak świetnego filmu jak 365 dni online. Prawdopodobnie film będzie się nazywał „Kolejne 365 dni”. 

Wśród aktorów możemy wyróżnić takie osoby jak: 

  • Anna Maria Sieklucka
  • Michele Morrone
  • Magdalena Lamparska
  • Tomasz Stockinger
  • Otar Saralidze

I wiele wiele innych…

365 dni cały film już w kinach!

W rozmowie z OprahMag.com autorka 365 Dni cda Blanka Lipińska przedstawiła zapowiedź sequela, którego jest współautorką. „Chciałam dać moim fanom więcej niż to, co znajdą w książce i stworzyć coś nowego” – mówi. Pytana, czy nie będzie kolejnej sceny na równi z tego jachtu w scenie Lipińska mówi: „Nie mogę powiedzieć wiele, ale nie będzie więcej scen seksu, na pewno. To będzie bardzo gorący film.” 

Dopóki nie wyjdzie „bardzo gorąca” kontynuacja, będziemy musieli się zadowolić tą częścią.

365 dni cda

 

Niestety nie w najbliższym czasie. Newsweek podał, że produkcja drugiego filmu miała rozpocząć się w sierpniu 2020 roku na Sycylii, ale została przełożona z powodu koronawirusa. Jak poinformoway wiadomości, Sieklucka powiedziała w Instagram Q&A: „Nie będziemy mogli wyjechać za granicę na zdjęcia w tym roku z powodu pandemii. Musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać. Prawdopodobnie będzie to w przyszłym roku- 2021. Nie wiemy dokładnie, kiedy będziemy mogli zacząć ”.

Podobnie jak w przypadku wielu rzeczy, na które ma wpływ COVID-19, przyszłość jest nieznana. A ponieważ film miałby swoją pierwszą premierę w Polsce, a dopiero potem na Netflix, szacujemy, że fani tutaj, w USA, zobaczą Massimo i Laurę dopiero pod koniec 2021 roku. 2022 też jest możliwy, ale nie pozwolimy sobie na to. 365 dni cda czy zalukaj? Na chwilę obecną film znajdziecie tylko u nas!

 

 

365 dni film online na cda czy zalukaj?

Gazeta wp.pl przedstawiła już spojlery książek gdzie poznasz szczegóły tego co się ukaże w kolejnej części filmu.

  • Laura nie umiera, pod koniec 365 dni zostajemy z poważnym problemem. Mario pędzi aby poinformować głównego bohatera- Massimo o tym że miała miejsce próba zamachu na Laurę.
  • Massimo ma złego bliźniaka, Adriano- jest brytyjczykiem.
  • Olga i Domenico to jedna osoba? 
  • Kolejny wariat Nacho Matos porywa Laurę, w której się zakochał bez wzajemności.
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
Tytuł 365 dni
Ocena IMDb 3.3 31,936 ocen
Ocena TMDb 7.1 3,687 ocen

Reżyseria

Obsada

Michele Morrone isMassimo Torricelli
Massimo Torricelli
Grażyna Szapołowska isKlara (Laura's Mother)
Klara (Laura's Mother)
Tomasz Stockinger isThomasz (Laura's Father)
Thomasz (Laura's Father)
Gianni Parisi isMassimo's Father
Massimo's Father
Udostępnij15

Polecane filmy

Wyspa Tajemnic
Pomiędzy zmysłami
Obdarowani
Koniec drogi
Marsjanin
Wesele
Cosmopolis
Nitram
Czas wojny
Piłkarzyki rozrabiają
Artur ratuje Gwiazdkę
Nowy porządek
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.