AKTUALNIE NA STRONIE: 784 OSOBY

Buzz Astral

Buzz Astral

Jun. 15, 202293 Min.
Twoja ocena: 0
5.5 2

Opis

Buzz Astral cda

W dzisiejszym społeczeństwie film jest integralną częścią kultury i przemysłu rozrywkowego. Filmy są ważne dla ludzi, ponieważ mogą zapewnić ucieczkę od rzeczywistości, komfort w trudnych czasach i zawsze ważną nadzieję. Mogą być również narzędziem do nauczenia nas lekcji o naszym życiu, a także komentarza społecznego. W każdym razie mogą być zabawne i przydatne dla tak wielu ludzi na wiele sposobów.
Masz dość tych samych starych filmów odtwarzanych w telewizji lub Netflix? Dlaczego nie wyrzucić popcornu i zacząć przewijać niektóre z tych filmów podobnych do Toy Story. Te filmy są idealne, jeśli szukasz czegoś równie zabawnego i nieco bardziej sentymentalnego niż wiele innych filmów dla dzieci.

Toy Story istnieje od 1995 roku, ale to nie znaczy, że skończyliśmy ją oglądać! Dlaczego nie poszerzyć swoich horyzontów i sprawdzić jeden z tych wspaniałych typów. Od dziesięciu lat do animowanego klasyka, to wszystko są zabawne opcje na odlotowe wieczory filmowe z Twoimi pociechami. Cieszymy się że powstał film taki jak Buzz Astral online

  1. Przygody Tintina (2011)

Ten film opowiada o chłopcu o imieniu Tintin, który podróżuje po świecie ze swoim psem Snowy i jego przyjacielem, Kapitanem Haddockiem. Łączy mieszankę akcji i komedii, ponieważ znajdują się w wielu różnych rodzajach przygód. Ponieważ ten film rozgrywa się na początku XX wieku, ma również tę nostalgiczną atmosferę. To nie tylko dla dzieci, każdy znajdzie coś dla siebie!

  1. Kubuś Puchatek (2011)

Ten film przenosi Cię z powrotem do dzieciństwa, kiedy Kubuś Puchatek był Twoim ulubionym niedźwiedziem. To animowany klasyk, który śledzi liczne przygody Christophera Robina i jego małych przyjaciół. Jest nieco wolniejszy niż większość filmów, więc byłoby wspaniale oglądać z młodszymi dziećmi. Jeśli nie widziałeś wcześniej tego filmu, zdecydowanie powinieneś to sprawdzić!

  1. Podły mnie 2 (2013)

Jest to nowszy film, ale nadal trzyma się tego samego tradycyjnego stylu komediowego pierwszego filmu Despicable Me. Podąża za Gru, gdy pracuje jako przestępca, który kradnie, aby utrzymać rodzinę, ale później przestaje i staje się dobrym facetem, gdy dowiaduje się o sierotach, które okrada. To świetny film, który jest zabawny dla całej rodziny.

  1. Sekretne życie zwierzaków domowych (2016)

Ten film jest nowym dodatkiem do gatunku animowanego i łączy historię zwierząt z akcją i komedią. Wynika z tego, że Max, jego właścicielka Katie i inne zwierzęta mieszkają w Nowym Jorku, ale ich rutyna zaczyna się zmieniać, gdy Katie przywozi do domu pingwina z wakacji na Madagaskarze. Ten film jest świetny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!

  1. Uniwersytet Potworów (2013)

Akcja Uniwersytetu Potwornego toczy się w przeszłości, kiedy Mike wciąż uczęszczał na studia wraz z Sullym. Razem chodzą do szkoły i starają się przetrwać pierwszy rok dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu.

Buzz astral 2022 vider polecamy

Wśród filmów które polecamy jest wiele hitów kinowych takie jak Top Gun Maverick

Buzz Astral
Buzz Astral
Buzz Astral
Buzz Astral
Buzz Astral
Buzz Astral
Buzz Astral
Tytuł Lightyear

Reżyseria

Angus MacLane
Reżyseria

Obsada

Chris Evans isBuzz Lightyear (voice)
Buzz Lightyear (voice)
Keke Palmer isIzzy Hawthorne (voice)
Izzy Hawthorne (voice)
Dale Soules isDarby Steel (voice)
Darby Steel (voice)
Taika Waititi isMo Morrison (voice)
Mo Morrison (voice)
Peter Sohn isSox (voice)
Sox (voice)
Uzo Aduba isAlicia Hawthorne (voice)
Alicia Hawthorne (voice)
James Brolin isEmperor Zurg (voice)
Emperor Zurg (voice)
Mary McDonald-Lewis isI.V.A.N. (voice)
I.V.A.N. (voice)
Efren Ramirez isAirman Diaz (voice)
Airman Diaz (voice)
Isiah Whitlock Jr. isCommander Burnside (voice)
Commander Burnside (voice)
Udostępnij1

Polecane filmy

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Z nami nie ma żartów
Star Trek: W Ciemność
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Strażnicy Galaktyki Vol. 2
Przyśpieszenie
Gwiezdne Wojny: Część VII – Przebudzenie Mocy
映画ドラえもん のび太と奇跡の島 ~アニマル アドベンチャー~
Zaginione miasto
ONE PIECE 3D 麦わらチェイス
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Człowiek ze Stali
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.