AKTUALNIE NA STRONIE: 784 OSOBY

Co w duszy gra

Co w duszy gra

Dec. 25, 2020USA101 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 ocen

Opis

Co w duszy gra cały film

Joe Gardner jest nauczycielem gimnazjum z zamiłowaniem do muzyki jazzowej. Po udanym koncercie w Klubie, nagle wpada w przypadek, który oddziela jego duszę od ciała i zostaje przewieziony do Seminarium Your. Ośrodek, w którym dusza rozwija się emocjonalnie i zdobywa pasje, zanim zostanie przewieziona do nowo narodzonego dziecka. Joe musi pozyskać pomoc od innych dusz w treningu, jak 22, duszy, która spędziła eony w You Seminarium, aby wrócić na Ziemię. Soul” Pixara opowiada o pianiście jazzowym, który przeżył niemal śmierć i utknął w zaświatach. Rozważając swoje wybory i żałując istnienia, które w większości uważał za oczywiste. Weteran Pixar, Pete Docter, jest wspominanym współreżyserem, obok dramatopisarza i scenarzysty Kempa Powersa. Autora znakomitego „Jednej nocy w Miami” Reginy Kinga. Pomimo ciężkiej tematyki projekt ma lekki i pobudzający akcent. Muzyk może przyrównać Soul do rozszerzonego riffu lub ćwiczenia na pięć palców, które są bardzo w duchu jazzu. Sztuki skupionej na improwizacji, która jest honorowo i dokładnie przedstawiana na ekranie za każdym razem. Gdy Joe lub inna postać muzyka zaczyna występować.

Co w duszy gra cda czy zalukaj ? 

Film osiąga szczyt, gdy Joe (Jamie Foxx ) wpada do otwartego włazu i kończy w szpitalu w śpiączce. To niefortunny zwrot akcji kończy wspaniały dzień, w którym Joe otrzymał w końcu ofertę pracy w swojej szkole. Następnie zgodził się na przesłuchanie z odwiedzającą legendą jazzu Dorotheą Williams ( Angela Bassett ), która zaprosiła go tego wieczoru do wspólnej gry. Po jego prawie śmiercionośnym upadku, wielka duszyczka Joe zostaje wysłana do Great Beyond. W zasadzie do kosmicznego foyer z długim przejściem. Dusze ustawiają się w kolejce, zanim udają się w kierunku białego światła. Joe nie jest gotowy na koniec więc ucieka w innym kierunku. Spada z chodnika i trafia do jaskrawo kolorowej, ale wciąż czyśćcowej strefy znanej jako kraina jutra.

Co w duszy gra gdzie obejrzeć

The Great Before jest trochę jak sceneria metafizycznej komedii Alberta Brooksa. Ma swoje własne zasady i procedury i jest częścią większego ekosystemu duchowego. W którym pewne rzeczy muszą się wydarzyć, aby wydarzyły się różne rzeczy. W całym założeniu pojawia się odrobina struktury lub fabuły gry wideo, którą dodatkowo wzmacnia ten rysunek postaci z wielkiej Przed na stanowiskach nadzorczych nad mentorami i duszami.

Co w duszy gra cda 

Celem Wielkiego Przedziału jest nauczanie nowych dusz, aby mogły prowadzić szczęśliwe życie na ziemi. Joe jest motywowany głównie chęcią uniknięcia białego światła i jakoś wrócić na ziemię (i zagrać ten koncert, na który czekał całe życie. Przyjmuje tożsamość uznanego szwedzkiego psychologa i mentora znana tylko z numeru 22. Dwudziestego drugiego to zblazowany cynik, który odrzucił opiekę mentorską niektórych z największych postaci w całej historii śmiertelników. Carla Junga i Abrahama Lincolna. Czy Joe może przełamać passę i pomóc jej znaleźć wspólny cel? Czy kiedykolwiek widziałeś film Disney? Oczywiście że tak! Chodzi głównie o to, jak rzeczy dzieją się w tych filmach, rzadko o tym , co się dzieje w seansie. Czy warto obejrzeć co w duszy gra cda ?

Co w duszy gra chomikuj czy vider ?

Co w duszy gra cda był nominowany do dwóch Złotych Globów, w tym dla najlepszego filmu animowanego i najlepszej ścieżki dźwiękowej (Trent Reznor & Atticus Ross, z kompozycjami jazzowymi i aranżacjami Jona Batiste’a), i bez wątpienia otrzyma również kilka skinów do Oskara.

Tytuł Co w duszy gra zalukaj wywodzi się zarówno z ducha muzyki jazzowej, drogiego sercu naszego bohatera, Joe (głosem jest Jamie Foxx), jak i ducha, który ożywia życie. Film zaczyna się rozbrykany, jest ciepły i filozoficzny, ale jest w nim coś dziwnie bezpiecznego.

Joe jest nauczycielem orkiestry w średnim wieku w Nowym Jorku, który żyje dla tych rzadkich czasów, kiedy może grać na koncertach klubowych. Kiedy Joe bierze udział w przesłuchaniach o miejsce w zespole znanej muzyk jazzowej Dorothei Williams (głos Angeli Bassett). Joe ma przed sobą swoje marzenie. Potem jest tak podekscytowany, że nie patrzy, dokąd idzie, i wchodzi do otwartego włazu. Tak więc Co w duszy gra online to hit.

Joe znajduje się jako astralna projekcja siebie, na ruchomym chodniku z innymi duszami do Great Beyond. Absolutnie nie chcąc umrzeć z celem swojego życia w zasięgu, Joe odsuwa się od chodnika i trafia do Wielkiego Przedwczesnego. Gdzie nowe dusze otrzymują osobowości, zanim zostaną wysłane na Ziemię, aby się narodziły.

Co w duszy gra cały film tylko u nas!

Tutaj Joe spotyka 22 (głos Tina Fey), który jest tak samo zdeterminowany, by nigdy nie iść na Ziemię, jak Joe ma tam wrócić. To jest konfiguracja dla reszty Co w duszy gra online .

Film wytwórni Pixar and Disney jest uroczo nakręcony. Postacie są atrakcyjne w swoich projektach, a wygląd administratorów w Wielkim Przedzie jest pomysłowy. Istnieje celowy kontrast między hiperrealistycznymi detalami elementów. Na przykład betonowe chodniki i drewniane okładziny fortepianowe, aczkolwiek stylem animacji 3D ludzi, dusz i kota. On odgrywa dużą rolę w procesie. To zestawienie pomaga zilustrować pogląd, że świat fizyczny i duchowy mają różne radości.

Foxx jest zawsze kojarzony z Joe, a Fey jest zabawna jako przedwcześnie rozwinięta, aczkolwiek przypominająca dzieciństwo 22. Bassett ma moc gwiazd jako Dorothea. Alice Braga, Richard Ayoade, Wes Studi, Fortune Feirnster i Zenobia Shroff są cierpliwi i dodają otuchy jako łagodne autorytety. Możemy jeszcze polecić do obejrzenia film 365 dni

co w duszy gra cda

Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Tytuł Soul
Ocena IMDb 8.1 207,527 ocen
Ocena TMDb 8.3 5,425 ocen

Reżyseria

Pete Docter
Reżyseria

Obsada

Jamie Foxx isJoe Gardner (voice)
Joe Gardner (voice)
Tina Fey is22 (voice)
22 (voice)
Phylicia Rashād isLibba Gardner (voice)
Libba Gardner (voice)
Daveed Diggs isPaul (voice)
Paul (voice)
Richard Ayoade isCounselor Jerry (voice)
Counselor Jerry (voice)
Graham Norton isMoonwind (voice)
Moonwind (voice)
Rachel House isTerry (voice)
Terry (voice)
Alice Braga isCounselor Jerry (voice)
Counselor Jerry (voice)
Angela Bassett isDorothea (voice)
Dorothea (voice)
Udostępnij0

Polecane filmy

Fireheart
Skłodowska
Przetrwanie
Q
Final Fantasy XV: Gwardia Królewska
Mulan 2020
Ukryte działania
Wielka ofensywa piwna
Rio
Mumie
Fate/Grand Order -終局特異点 冠位時間神殿ソロモン-
Marmaduke
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.