AKTUALNIE NA STRONIE: 784 OSOBY

Fantastyczne Zwierzęta Tajemnice Dumbledore’a

Fantastyczne Zwierzęta Tajemnice Dumbledore’a

Apr. 07, 2022
Twoja ocena: 0
6 9

Opis

Fantastyczne zwierzęta tajemnice Dubledore’a 2022 online

Jest to gorąca nowość na 2022 rok i jest drugą częścią serii „Fantastyczne zwierzęta”, następującą po jej poprzedniczce z 2015 roku. Teraz fani mogą dowiedzieć się wszystkiego o tajemnicach, które Dumbledore ukrył ponad 70 lat temu, zgodnie z artykułem, w którym powieść. Wielu czytelników stwierdziło, że bardzo podobało im się czytanie tej historii i uważało, że warto poświęcić im czas.

Artykuł zaczyna się od opisu tego, co czytelnicy już wiedzą o Fantastyczne zwierzęta tajemnice dumbledore’a cda, co jest postrzegane jako świetne wprowadzenie dla tych, którzy jeszcze go nie czytali. Mówi, że akcja książki toczy się w 1927 roku, a głównym bohaterem jest Newt Scamander, który właśnie skończył pisać swoją książkę o magicznych stworzeniach.

Artykuł opisuje, jak Newt wraca do domu do Londynu i zatrzymuje się w Nowym Jorku. Magiczna walizka ucieka z jego bagażu i ląduje na progu kobiety o imieniu Mary Lou, której mężem jest Jacob Kowalski. Mary Lou prosi go, by zaopiekował się jej młodszą siostrą Tiną, która wychodzi na pół godziny, by zebrać stare książki, które ukryła na strychu.

Autorka JK Rowling opisuje w serii listów do Newta, jak zamierza ujawnić sekrety, których dowiedziała się o Dumbledorze na kilka dni przed jego śmiercią w 1997 roku. Opisuje szczegółowo reakcję czarodziejskiego świata na jego odejście, a także dzieli się niektórymi osobiste historie ze wspólnego czasu.
Artykuł opisuje, jak opisuje wysoki stół w Sali Tajemnic i zastanawia się nad swoją pierwszą wizytą w Hogwarcie, wiedząc, że obserwował ją Dumbledore. Opisuje również, w jaki sposób jest w stanie połączyć się z jego duchem w Hogwarcie. Autor mówi, że „kiedy Dumbledore na ciebie patrzy, wie o tobie wszystko”.

Fantastyczne zwierzęta tajemnice Dumbledore premiera cda

Artykuł wskazuje, w jaki sposób dowiaduje się o dokładnej dacie jego śmierci, która przypada na 31 grudnia 1997 roku. Artykuł ujawnia, w jaki sposób ta informacja ma związek z historią i będzie częścią jej listu.

Właściwy list, który trwa pięć stron, został napisany przez Dumbledore’a i zaczyna się od powiedzenia Newtowi, jak bardzo jest mu przykro, że nie może uczestniczyć w jego ślubie.
Artykuł kończy się podsumowaniem tego, czego czytelnicy mogą się spodziewać po przeczytaniu tej książki, które obejmuje: nieoczekiwane zwroty akcji, Newt zbierający wskazówki, które mogą pomóc mu rozwiązać niektóre zagadki oraz powrót Credence’a Barebone, który jest postrzegany jako ważna postać w „Fantastycznych zwierzętach i Gdzie je znaleźć”, których wiele osób chce zobaczyć więcej.

Film Fantastyczne zwierzęta: tajemnice Dubledore’a po polsku napisy czy lektor?

Recenzja filmu Fantastyczne zwierzęta tajemnice Dumbledore’a marvel premiera
Trzecia odsłona serii „Fantastyczne zwierzęta” została wydana 18 listopada 2018 roku. Jej akcja toczy się w Nowym Jorku w 1927 roku. Głównym bohaterem jest Newt Scamander, który właśnie zakończył pisanie swojej książki o magicznych stworzeniach. Następnie zatrzymuje się bezpiecznie w Nowym Jorku, gdzie spotyka Jacoba Kowalskiego. Newt prosi następnie Jacoba o pomoc, a on zgadza się to robić przez pół godziny, podczas gdy jego żona wychodzi po stare książki, które ukryła na strychu. Wśród innych filmów w podobnej tematyce polecić możemy jeszcze film Morbius online!

Fantastyczne Zwierzęta Tajemnice Dumbledore’a
Fantastyczne Zwierzęta Tajemnice Dumbledore’a
Fantastyczne Zwierzęta Tajemnice Dumbledore’a
Tytuł Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Reżyseria

David Yates
Reżyseria

Obsada

Eddie Redmayne isNewt Scamander
Newt Scamander
Jude Law isAlbus Dumbledore
Albus Dumbledore
Ezra Miller isCredence Barebone / Aurelius Dumbledore
Credence Barebone / Aurelius Dumbledore
Dan Fogler isJacob Kowalski
Jacob Kowalski
Alison Sudol isQueenie Goldstein
Queenie Goldstein
Callum Turner isTheseus Scamander
Theseus Scamander
Jessica Williams isEulalie 'Lally' Hicks
Eulalie 'Lally' Hicks
Katherine Waterston isPorpentina 'Tina' Goldstein
Porpentina 'Tina' Goldstein
Mads Mikkelsen isGellert Grindelwald
Gellert Grindelwald
Oliver Masucci isAnton Vogel
Anton Vogel
Udostępnij16

Polecane filmy

Diuna: Część druga
Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia
To nie wypanda
Incepcja
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Buzz Astral
Kronika świąteczna
Niezniszczalni 2
Avatar: Istota wody
Terminator: Genisys
Tajemnice lasu
Torpedo
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.