AKTUALNIE NA STRONIE: 784 OSOBY

Morbius

Morbius

Mar. 30, 2022104 Min.
Twoja ocena: 0
2.6 5

Opis

Film Morbius 2022 cda który zamierzam zrecenzować, jest pierwszym spin-offem serii Spiderman firmy Sony, odkąd zaczęli ją robić w 2012 roku.

Firma Sony stworzyła nową postać – doktora Michaela Morbiusa, żywego wampira w Marvelu (nie będę ponownie używał tego imienia) – i wprowadziła go do swoich filmów, dając mu własny film solowy. Postać opiera się na komiksowym złoczyńcy, którego nigdy wcześniej nie widziano, więc naprawdę nie widziałeś go zbyt wiele przed premierą filmu, co według mnie może być zarówno dobre, jak i złe, ponieważ oznacza to, że nie może być zmęczonym, jeśli nigdy wcześniej nie był używany lub jeśli nie było w tym nic złego.

Ten film oparty jest na komiksie Morbius premiera 2022 i opowiada nam o historii dr Michaela Morbiusa. Nie będę jednak wdawał się w szczegóły, bo opowiedzenie Wam o jego komiksowych przygodach zajęłoby zbyt dużo czasu, więc wyjaśnię tylko, czego można się spodziewać po tym filmie i nic więcej.

Przygotowanie tego filmu do realizacji było dużo pracy, więc nikt nie mógł się rozczarować. Ma wysokiej jakości efekty, dobre sceny akcji i oryginalną historię z fajnym antagonistą. Zawiera również kilka kluczowych scen, które są prawdopodobnie bardziej intensywne niż niektóre części w innych filmach, ponieważ stworzenie ich za pomocą CGI (obrazów generowanych komputerowo) wymagało więcej wysiłku.

Film ma łączny czas trwania 159 minut, co moim zdaniem jest nieco więcej, niż jest to konieczne. Ten film byłby lepszy, gdyby został w 160 minutach ze względu na dodatkowy pokój. Był dość interesujący, jasny i pełen akcji. Wspaniale było też zobaczyć, że filmy Sony są nadal dobrej jakości i ten nie jest wyjątkiem. Dobra robota!

Wiele osób krytykuje postacie w tym filmie, ale myślę, że to niesprawiedliwe, ponieważ te postacie pochodzą z komiksów i i tak nie powinny być prawdziwymi ludźmi. Postacie są w zasadzie jak ludzie z komiksów, z których zostali stworzeni.

Moim zdaniem aktorstwo też było dobre, więc nie mam na to nic do zarzucenia, poza tym, że byłoby lepiej, gdyby między postaciami było trochę więcej emocjonalnej dynamiki, zamiast umierać i inne istoty po prostu stoją. wokół i obserwując. Zapomniałem też wspomnieć, że ten film ma ocenę R (17+), ze względu na sceny z nagością, intensywną przemocą i wulgarnym językiem. Ten film jest prawdopodobnie nieodpowiedni dla dzieci poniżej 13 roku życia, ponieważ ma wiele cech, które są nieodpowiednie dla dzieci poniżej 13 roku życia. W tym filmie nie ma jednak nic złego. Ze swojej strony polecić możemy również film Fabtastyczbe Zwierzęta Tajemnice Dubledore’a.

Podsumowując, jest to świetny film, w którym występują tylko drobne problemy. Myślę, że przyciągnie wiele osób do obejrzenia i ty też powinieneś go obejrzeć. Morbius online czy zalukaj to będzie najlepszy wybór. Dziękuję za poświęcony czas i zainteresowanie. Polecam również inne filmy Daniela Espinosa.

Morbius
Morbius
Morbius
Tytuł Morbius

Reżyseria

Daniel Espinosa
Reżyseria

Obsada

Jared Leto isDr. Michael Morbius
Dr. Michael Morbius
Matt Smith isMilo / Lucien
Milo / Lucien
Adria Arjona isMartine Bancroft
Martine Bancroft
Jared Harris isDr. Nicholas
Dr. Nicholas
Al Madrigal isAgent Alberto Rodriguez
Agent Alberto Rodriguez
Tyrese Gibson isAgent Simon Stroud
Agent Simon Stroud
Michael Keaton isAdrian Toomes / The Vulture
Adrian Toomes / The Vulture
Charlie Shotwell isYoung Michael
Young Michael
Bern Collaço isNYPD Police Officer
NYPD Police Officer
Tina Louise Owens isNobel Prize Gown Guest
Nobel Prize Gown Guest
Udostępnij6

Polecane filmy

Contagion – Epidemia strachu
Weathering with You
Wystrzałowe wesele
Uwieziona moc
Przygoda w Paryżu
Chata
Hitman: Agent 47
STAND BY ME ドラえもん
Nowi mutanci
Pod powierzchnią
Madame Web
Trinity Seven Movie 1: Eternity Library to Alchemic Girl
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.