AKTUALNIE NA STRONIE: 784 OSOBY

Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

Jun. 01, 2022146 Min.
Twoja ocena: 0
4 3

Opis

Jurassic World Dominion cały film 2022 tylko tutaj!

Film przeniesie nas do okresu Kredy na 65 milionów lat przed pojawieniem się pierwszego człowieka. Fandom zakochał się w Jurassic World i wygląda na to, że nie mogą się doczekać kolejnej kontynuacji. Ale co jeszcze kryje się w świecie Jurassic Park? Cóż, jeśli szukasz więcej informacji o tym, jak się sprawy potoczą w Jurassic World Dominion cda czytaj dalej!
W tym artykule o krótkim Jurassic World Dominion online przyjrzymy się jednej z najbardziej intrygujących gier opartych na serii filmów. Został opisany jako trochę jak Fallout Shelter spotyka Diablo III. Gra będzie dostępna od 12 czerwca 2018 r. Dla przypomnienia: prawdziwy film Jurassic World jeszcze się nie ukazał.
Jurassic World Dominion to gra, która została obecnie zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych. Będzie dostępny zarówno w App Store, jak i w sklepie Google Play. Trzyletnia gra pojawiła się nawet w filmie o nowych grach na 2018 rok. Możesz o tym przeczytać tutaj.
Jurassic World Dominion będzie zawierać różnorodne funkcje, od trybu fabularnego po misje, od dostosowań po dinozaury i ataki dinozaurów. Ale to, co czyni go tak interesującym, to połączenie przedmiotów, postaci i historii z serii filmów. Wygląda na to, że wszystko zostało zaczerpnięte z poprzednich gier lub filmów! Postacie to między innymi Owen Grady (Chris Pratt), Dr Alan Grant (Sam Neill) i Claire Dearing (Bryce Dallas Howard). Sceneria obejmie Isla Nublar, Site B, laboratoria korporacyjne i Muerta.
W miarę postępów w grze będziesz mógł odblokować nowe postacie i nowe przedmioty, a także dinozaury z filmów. A jeśli będziesz miał szczęście, możesz nawet zdobyć kilka stworzeń, których jeszcze nie widzieliśmy w najnowszych odsłonach!

Jurassic world Dominion 2022 online

Zrzuty ekranu Jurassic World Dominion lektor pl wyglądają naprawdę dobrze. Osobie nieobeznanej z grami tworzonymi na urządzenia mobilne prawdopodobnie wydałoby się to przeciętną wydajnością aplikacji na telefonie lub tablecie. Jeśli weźmiemy pod uwagę tylko jego ogólny wygląd, to w rzeczywistości jest to bardzo dobry wysiłek wizualny.
Jest mnóstwo szczegółów, a nawet na zrzutach ekranu widać, że można go dostosować. Możesz wybrać, z którymi dinozaurami chcesz walczyć, w co chcesz je nosić i jak wyglądają. Dinozaury zostały zaprojektowane na tyle dobrze, że nie możesz się doczekać, kiedy będą Twoimi zwierzętami domowymi. Jednak nie wszystko w grze może być takie samo jak w filmie. Na przykład w Jurassic World Dominion nie ma Indominus Rexów.
Muzyka w tle idealnie pasuje do scen. Ścieżka dźwiękowa może być znajoma dla fanów – jest również zaczerpnięta z poprzednich filmów. Na przykład jest utwór o nazwie „Mission One” z „Jurassic Park III”. Polecamy również film Top Gun Maverick który jest w podobnej kategorii.

Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Tytuł Jurassic World Dominion

Reżyseria

Colin Trevorrow
Reżyseria

Obsada

Sam Neill isDr. Alan Grant
Dr. Alan Grant
Laura Dern isDr. Ellie Sattler
Dr. Ellie Sattler
Jeff Goldblum isDr. Ian Malcolm
Dr. Ian Malcolm
Chris Pratt isOwen Grady
Owen Grady
Bryce Dallas Howard isClaire Dearing
Claire Dearing
Mamoudou Athie isRamsay Cole
Ramsay Cole
Daniella Pineda isZia Rodriguez
Zia Rodriguez
Isabella Sermon isMaisie Lockwood
Maisie Lockwood
Udostępnij6

Polecane filmy

Jak wytresować smoka 2
John Carter
Rogue Hostage
Eternals
Jeden strzał
Deadpool 2
Batman: Zabójczy żart
To już jest koniec
Dorwać Gunthera
Jiu Jitsu
Olimp w Ogniu
Morbius
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.